Zděné třísložkové systémy

Komíny prošly od svého vzniku převratným vývojem. Novodobé komínové systémy umožňují snadnou a rychlou výstavbu a zaručují bezchybný provoz a dlouhodobou životnost.

Komínový systém Schiedel

Důležitou součástí každého domu je komín. Moderní komín je ale také důležité technické zařízení, které významně ovlivňuje provozní bezpečnost a účinnost otopné soustavy, ekonomiku vytápění a standard bydlení. Komín vyžaduje promyšlení všech detailů – jde přece o vytvoření kvalitního prostředí pro zdravý a pohodový život celé rodiny.

Univerzální komínové systémy Schiedel dávají záruku nejen jistoty a pohody bydlení, ale i nezávislosti pro celé generace. Stavba komína Schiedel přijde asi na 1–2 % nákladů hrubé stavby, což představuje malou částku ve srovnání s dlouhodobou jistotou spolehlivého zajištění tepla pro celou rodinu.

Schiedel Absolut

Schiedel UNI ADVANCED

Schiedel STABIL

Komínový systém Scancore

Schéma komínového systému Scancore

Komínové systémy z Dánska přinášejí nové možnosti pro snadnou stavbu komínů. Díky použitému materiálu, pemzobetonu, již není třeba komín vložkovat a navíc jsou jednotlivé stavební elementy velmi lehké. Další výhodou komínových systémů Scancore je malý počet stavebních prvků. Kombinace nízké hmotnosti a malého počtu elementů výrazně snižuje náklady na přepravu i montáž komínového systému, čímž dochází k výraznému snížení ceny.

Hlavní výhody systému Scancore

  • Nízká hmotnost a snadná stavba komínu
  • Komín je možné umístit 0 nebo 20 mm od hořlavých materiálů
  • Záruka 30 let na funkčnost komínového systému
  • Komíny pro kotle, krby i krbová kamna
  • Bez nutnosti vložkování
  • Nízká cena za pořízení, přepravu i instalaci

Převzato z schiedel.cz a scancore.cz.

Kominictví BRUSS s.r.o.
Dobrovského 58 (mapy.cz)
702 00 Ostrava

Tel. a fax: +420 596 135 257
Mobil: +420 602 724 449
E-mail: bruss@bruss.cz

  1. Zde můžete vepsat a poslat nám objednávku nebo dotaz.
© Roman Bruss s.r.o.